Kodutütarde matkalaager

17-18.07.2020 leidis Endla looduskaitsealal aset kodutütarde matkalaager. Kahe päeva jooksul said Põltsamaa ja Sadala kodutütred uusi teadmisi rabakoosluse, taimede, lindude, loomade ja loodusfotograafia valdkonnas. MTÜ 12 Kuud ülesandeks oli sisustada 16 kodutütre teine laagripäev, mille käigus jagasid Ragnar Soa, Urmet Pilt ja Anar Sillakivi loodusfotograafiaalaseid teadmiseid ning soovitusi.

Päeva alustades tutvustasime noortele mis asi see MTÜ 12 Kuud üldse on, mis on meie missioon ning milline on meie tuleviku visioon. Seejärel vaatasime üheskoos üle kodutütarde varem tehtud fotojäädvustused ning jagasime tagasisidet, kuidas neid fotosid oleks saanud veel paremini teha.

Siis oli aeg jagada noored võrdsetesse töörühmadesse ja suunduda üheskoos Männikjärve raba õpperajale. 7 km pikkuse matka käigus heideti pilk erinevatele metsa- ja rabataimedele ning jäädvustati neid.

Meil oli äärmiselt tore kogeda noorte pühendumust, õpihimu ning oskust värskelt omandatud teadmiseid koheselt ka praktikas rakendada.

Õpperajalt naastes oli aeg üle vaadata, värkselt tehtud, fotod – areng selle lühikese aja jooksul oli meeletu. Kokkuvõtteks võime julgelt väita et noortel on annet!

Ragnar, Urmet ja Anar tänavad Kaitseliidu isamaalise hariduse programmi, Kodutütarde rühmavanemaid Kati Mikku ja Kristiina Miškot ning vahvaid ja õpihimulisi Kodutütreid!

Postituse tunnuspildi autor on üks kodutütardest: Monique Ojari
Siin allpool on ka väikene fotomeenutus toimust:

Jaga seda ka teistega

Vaata veel!